O společnosti

Juming s.r.o. je zavedená česká rodinná firma s více jak 30 lety zkušeností v oblasti dodávek bazénů a bazénové technologie. Za tuto dobu jsme realizovali více jak 1 500 projektů od nejmenších rodinných bazénů až po velké veřejné bazény a wellness centra.

Největší a nejlepší zkušenosti máme především s dodávkami bazénů z těžké fólie. Používáme kvalitní fólie (zpravidla o tloušťce 1.5 mm) značky ELBE od německého výrobce Elbtal Plastics, které zaručují dlouhou životnost 20-25 let, pokud je o bazén správně pečováno. Výjimkou nejsou ani 30 let staré bazény s původní fólií.

Pro náročnější zákazníky máme ve výrobním portfoliu luxusní řadu nerezových bazénů, které dokážeme uzpůsobit na míru dle přání a požadavků klienta.

Standardně máme skladem většinu náhradních dílů, abychom mohli našim klientům nabídnout co nejrychlejší servis.

Naší filozofií je dodat zákazníkovi kvalitní produkt, který je pro jeho konkrétní aplikaci nejvhodnější a cenově nejvýhodnější. Víme, že jedině spokojený zákazník se rád vrací (např. servis, úprava technologie, rekonstrukce bazénu…) a také nás rád doporučí svým blízkým a známým.