Veřejné vířivky - JUMING

Veřejné vířivky

Veřejné vířivky bývají instalovány ve veřejných provozech jako jsou lázně, fitness a wellness centra, ubytovací zařízení, aquaparky nebo veřejné bazény.

Od privátních vířivek se ty veřejné liší zejména tím, že podléhají přísným hygienickým normám a předpisům. Je přesně stanoveno, jak s vodou ve vířivce nakládat – např. každodenní obměna vody dle počtu osob, četnost filtrace celého objemu vířivky za hodinu, či pravidelnost kontroly kvality vody. Stejně jako u veřejných bazénů musí být alespoň 2/3 obvodu veřejné vířivky opatřeny přelivnými žlaby, které jsou taktéž doplněné o kompenzační nádrž. Technologie u veřejných vířivek bývá důmyslnější, než je tomu u privátních vířivek. Klade se zde velký důraz na eliminaci tzv. „slepých míst“, ve kterých by mohly vznikat bakterie.

Veřejné vířivky často bývají doplněny o LED osvětlení či reproduktory pro navození příjemné atmosféry při masáži.

Kvůli vyšším teplotám vody, mohou některá zařízení uplatňovat omezení věku pro vstup do vířivky, případně i pravidla ohledně doby, po kterou ji lze využívat.

S výrobou a dodávkami veřejných vířivek máme bohaté zkušenosti. Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme realizovat váš projekt.

Veřejné vířivky

Nezávazná poptávka

Poptávka


    © 2023 | Všechna práva vyhrazena
    DRIML Design Studio