Odvlhčení - JUMING

Odvlhčení

Při provozování vnitřního bazénu dochází k výraznému odpařování vody, které značně zvyšuje vlhkost vzduchu v prostoru. Pokud se tato vlhkost nekontroluje, může vést k problémům jako je vznik kondenzátu na stropu a stěnách, koroze kovů, vznik plísní a zhoršená kvalita vzduchu. Proto je dobré při provozování bazénu uvnitř domu zajistit správnou ventilaci, aby mohl vlhký vzduch odcházet z místnosti. V případě, že je ventilace nedostačují, nebo není možné ji vůbec zajistit, je nasnadě zvážit pořízení odvlhčovače.

Odvlhčovače vzduchu jsou zařízení, která mají za úkol odstranit přebytečnou vlhkost z prostoru, kde je bazén nainstalován.

Při výběru odvlhčovače pro bazén je důležité vzít v patrnost velikost bazénu, množství vypařované vody a rozměry místnosti. Měli byste také brát ohled na energetickou účinnost a hlučnost zařízení.

V případě, že máte zájem si odvlhčovač vzduchu k vašemu bazénu pořídit, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi poradíme s výběrem správného modelu pro vaše specifické požadavky.

Odvlhčení

Nezávazná poptávka

Poptávka


    © 2023 | Všechna práva vyhrazena
    DRIML Design Studio