Zazimování - JUMING

Zazimování

je důležitou částí údržby bazénu, která zajišťuje, aby bazénová technologie a voda přečkaly zimu bez větší újmy. V případě zájmu o zazimování vašeho bazénu nás prosím kontaktujte výhradně na email servis@juming.cz. Připojte prosím detailní fotografie bazénu, technologie a příslušenství. Servisní sazba za zazimování bazénu je 800 Kč/h/os
  • zazimování bazénu se fakturuje skutečně stráveného času
  • pro rychlejší průběh je vhodné bazén vyčistit a upustit vodu na potřebné množství

Následující kroky by měly být vždy provedeny před zazimováním bazénu:

Vyčištění bazénu: Bazén by měl být důkladně vyčištěn, včetně odstranění usazenin na dně a ze stěn bazénu. Je také důležité vyčistit filtr, čerpadlo a ostatní bazénovou technologii.

Kontrola pH a chloru: Před zazimováním bazénu by měla být provedena kontrola pH a chloru v bazénové vodě. pH by mělo být v rozmezí 7,2-7,6 a chlor by měl být v rozmezí 1-3 ppm (parts per million).

Snížení hladiny vody: Hladina vody by měla být snížena na úroveň cca 10 cm pod vstupními otvory skimmeru, případně pod úroveň vratné trysky.

Vypuštění bazénové technologie: Po snížení hladiny vody by měla být vypuštěna voda z bazénové technologie, aby se zabránilo poškození při zamrznutí. To zahrnuje filtr, čerpadlo, ohřevový výměník a další zařízení.

Přikrytí bazénu: Bazén by měl být přikryt krycí plachtou nebo bazénovou přikrývkou. To pomáhá chránit bazénovou vodu před vlivem počasí a znečištěním.

Zazimování potrubí: Potrubí by mělo být zazimováno pomocí antifrizu nebo prostředků na zazimování, aby bylo ochráněno před poškozením při mrazech.


Mějte prosím na paměti, že pokud není bazén správně zazimován, může to vést k drahým opravám a zdravotním rizikům při používání bazénu v následující sezóně. Potřebujete zazimovat váš bazén? Tak neváhejte a ozvěte se nám.

Zazimování

Nezávazná poptávka

Poptávka


    © 2023 | Všechna práva vyhrazena
    DRIML Design Studio