Pravidelný servis - JUMING

Pravidelný servis

Abyste měli čistou, průzračnou a zdravotně nezávadnou vodu, je třeba se o bazén pravidelně a řádně starat. S bezproblémovým provozem a čistotou vody dokážou do značné míry pomoci automatické dávkovací stanice. Je však také potřeba provádět pravidelné důkladné čištění a údržbu bazénu. V případě zájmu o pravidelný servis vašeho bazénu nás prosím kontaktujte výhradně na email servis@juming.cz. Připojte prosím detailní fotografie bazénu, technologie a příslušenství.

Pravidelný servis zahrnuje především následující činnosti:

  • Kontrola pH a chloru: pH by mělo být udržováno v rozmezí 7,2-7,6 a chlor by měl být udržován v rozmezí 1-3 ppm. Tyto úrovně by měly být pravidelně testovány a upravovány přidáním vhodných chemikálií.
  • Čištění bazénu: Bazén by měl být pravidelně čištěn, včetně odstranění usazenin na dně a ze stěn bazénu. Filtr by měl být také pravidelně čištěn a vyměňován.
  • Kontrola funkčnosti zařízení: Všechna bazénová zařízení, jako je například filtr, čerpadlo, ohřevový výměník a další, by měla být pravidelně kontrolována a udržována v dobrém stavu.
  • Pravidelné doplňování vody: Voda v bazénu se postupně vytrácí v důsledku odpařování a rozstřikování. Proto je důležité pravidelně doplňovat vodu a udržovat její požadovanou hladinu.
  • Ošetřování bazénu při využití: Pokud je bazén používán pravidelně, je důležité pravidelně provádět úpravu vody při každém využití bazénu.

V případě zájmu se naše firma ráda o váš bazén celoročně profesionálně postará. Odpadnou vám tak určité starosti spojené s údržbou a bazén se tak pro vás stane především radostí.

Pravidelný servis

Nezávazná poptávka

Poptávka


    © 2023 | Všechna práva vyhrazena
    DRIML Design Studio