Nerezové bazény - JUMING

Nerezové bazény

jsou luxusním a elegantním řešením pro majitele nemovitostí, kteří hledají bazén s vysokým stupněm estetiky a odolnosti proti poškození. Tyto bazény jsou vyráběny z kvalitní nerezové oceli AISI 316L, která má vysokou odolnost proti korozivním účinkům a je snadno udržovatelná. Tento typ nerezové oceli s vyšší chemickou odolností je vhodný pro všechny standardní typy chemického ošetření bazénové vody.

Nerezové bazény jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech, takže jsme schopni uspokojit většinu poptávek našich zákazníků standardní produktovou řadou. Vyrábí se jak ve variantě se skimmerem, tak i s přelivnými žlaby. V případě zvláštních požadavků na tvar či rozměry se snažíme maximálně vyhovět individuálním návrhem nerezového bazénu.

Bazény z nerezu mohou být vybaveny různými doplňky, jako jsou například světla, schůdky, madla, zábradlí, protiproud, masážní trysky či vodní atrakce.

Nerezové bazény mají nejen velmi atraktivní vzhled, ale také dlouhou životnost a odolnost, což zaručuje skvělou investici do kvalitního bazénu.

Nerezové bazény

Nezávazná poptávka

Poptávka


    © 2023 | Všechna práva vyhrazena
    DRIML Design Studio