Bazény z těžké fólie

jsou velmi populární volbou pro majitele domů, kteří chtějí vytvořit hezký bazén za nižší náklady a s menšími nároky na údržbu.

Srdce celého celého bazénu tvoří těžká fólie, která se vyrábí převážně z měkčeného PVC. My nejčastěji používáme kvalitní fólie značky ELBE od německého výrobce Elbtal Plastics, se kterými dlouhodobě dosahujeme skvělých výsledků. Tyto fólie (zpravidla o tloušťce 1.5 mm) zaručují dlouhou životnost 20-25 let, pokud je o bazén správně pečováno. Výjimkou nejsou ani 30 let staré bazény s původní fólií. Navíc je zde velká škála barev a vzorů, takže si vybere opravdu každý.

Další nespornou výhodou je velká variabilita, kterou těžká fólie coby materiál poskytuje. Díky tomu jsme schopni splnit většinu požadavků našich zákazníků na tvar, rozměry a přístup do bazénu.

Bazén je možné objednat ve variantě se skimmerem, nebo s přelivnými žlaby.

Pro maximální výsledný estetický dojem je třeba tento typ bazénu instalovat na kvalitní, pevný a předem připravený podklad.

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poradíme nejen s výběrem fólie, ale i např. s vhodným umístěním technologie bazénu či se stavební připraveností.

Bazény z těžké fólie

Nezávazná poptávka

Poptávka


    © 2023 | Všechna práva vyhrazena
    DRIML Design Studio