Solární fólie - JUMING

Solární fólie

Zakrytí bazénu solární fólií je jedním z nejekonomičtějších a nejúčinnějších způsobů udržování teploty vody v bazénu. Tato fólie je vyrobená z materiálu na bázi polyetylenu s malými bublinami ve tvaru „osmičky“, které slouží jako izolace a pomáhají udržovat teplotu vody. Hlavní výhodou solární fólie je, že umožňuje využít sluneční energii k ohřevu vody v bazénu a pomáhá udržet teplotu vody o několik stupňů vyšší než teplota okolního vzduchu. Dále má také další výhody:
  • Snadná instalace: Solární fólie se umístí na navíjecí zařízené, které se instaluje na břeh. Následně stačí fólii rozvinout na hladinu, po které sama plave.
  • Úspora energie: Solární fólie pomáhá udržovat teplotu vody v bazénu, což snižuje náklady na ohřev vody.
  • Úspora vody: Solární fólie také pomáhá snížit ztrátu vody způsobenou vypařováním.
  • Jednoduchá údržba: Solární fólie pomáhá udržovat bazén v čistotě a snižuje náklady na údržbu bazénu.

Při výběru solární fólie je důležité zvážit velikost a tvar bazénu, preferovaný design, požadovanou tloušťku fólie a hlavně funkci, kterou má fólie v bazénu plnit.

My dodáváme na trh několik typů kvalitních solárních fólií značky GeoBubble (vyrábí se ve Velké Británii) s různými základními vlastnostmi. Např. černá vrstva fólie zabraňuje tvorbě řas, transparentní lépe bazén ohřeje, stříbrná zase zabraňuje pronikání slunečních paprsků a bazén se pak nepřehřívá.

Zároveň jsme výrobci navíjecích zařízení pro solární fólie a lamely. Nabízíme několik typů navijáků – fixní s umístěním na břeh či na zeď, přenosné, mobilní s kolečky. Některé typy lze i výškově nastavit dle potřeb uživatele.

Solární fólie může být vhodná pro malé bazény, které nejsou používány pravidelně, ale také pro velké komerční bazény, které mají vysokou spotřebu energie.

Solární fólie

Nezávazná poptávka

Poptávka


    © 2023 | Všechna práva vyhrazena
    DRIML Design Studio